Ovo je tema koju sam dobio pomoću Minecrafta.
Ovdje imate razne mape i igre.Uglavnom ratujete.
Jaću napisati šta sve trebate na kakvom mjestu se igra...
------------------------------
CARSTVA:
-------------------------------------
Server: 1
Ime terena: Volcanic Islands
Teren: Otoci
Igra se: U ekipe
Lik: Običan
Životi: 10
Hrana: 10
Opis: Ovo je igra u ekipe.Imaju 4.Red,Blue,Yellow i Green.Može biti 16-40 članova.Na početku kopate tražite Ugalj,Zlato,Iron,Dijamante i ostalo.Ubijate životinje kao što su Krava,Svinja,Ovca,Kokoš.Na početku izgradite peč da pečete hranu.Pravite Mač,Kapu,Patike i Prsluk od kamenja,dijamanata...Ugljem naravno pokrečete vatru na šporetu.Na početku otoci su odvojeni(naravno).Kasnije nakon određenog vremena most se pojavi i onda preko njega idete na drugi otok.Od vode ovdje umirete, kao i od lave kod vulkana.
-----------------------------------------------------------------
Server: 2
Ime terena: Eagle mountain
Teren: Brdo
Igra se: sam
Lik: Skeleton,Kripper(Bilo koji s Minecrafta)
Životi: 9
Hrana: /
Opis: Ovdje uzimate jednog lika s Minecrafta i igrate.Pošto ste na brdu ne smijete pasti.Ovdje se samo borite sam.Može biti 4-8 članova.
------------------------------------------------
Server: 3
Ime terena: Stone Island
Teren: Kameni blokovi, imaju zidovi ali ima put
Životi: 7
Opis: Ovdje se igra u ekipe.Ekipe su:Wood,Water,Fire,Mud.Ovdje vam je oružje drvo,voda,vatra i blato.Za svaku ekipu je posebno oružje.Za vodu voda,za vatru vatra...time se gađate.Drvo je svijetlo smeđe,voda je plava, vatra crvena i blato žarko smeđe.
---------------------------------------------
Server: 4
PREŽIVLJAVANJE
Teren: Sve
Život: 10
Opis: Ovdje preživljavate.Ubijate životinje i tako se hranite.Borite se protiv Zombija,Skeletona...
----------------------------------
Server: 5
KREATIVNOST
Život: /
Opis: Nalazite predmete, ubijate životinje, gradite kuće.Niko vas ne može ubiti.Živite u selu.
-----------------------------
Server: 6
OPSTANAK
Život: 15
Hrana: 17
Opis: Ovdje se borite protiv zombija,skeletona,Krippera...Ubijate životinje.
---------------------------------------------------
Server: 7
Ime terena: Palace
Teren: Palata
Životi: 6
Hrana: 6
Opisvdje se igra sam.Morate pomoći kralju.Dakle morate ga izlijećiti,zabaviti bilo šta što mu treba.Ako ne uspijete gubite jedan život.Na početku tražite dijamante,zlato da nešto napravite.Kasnije to odnesete kralju.
-------------------------------------------------
Server: 8
Ime Terena: Underground
Teren: Podzemlje
Hrana: 9
Opis: Igra se u ekipe.Na početku ulazite u zemlju i kopate.Onda više neće moći se izlaziti dok neka ekipa ne pobijedi.Imaju 4 ekipe.Red,Blue,Green i Yellow.Pravite mačeve i to da bih se bili.Napravite šporet da možete peći hranu.Na površini ubijete životinje, imate za oto 1 minutu.Vi ste odvojeni zidovima.Igra se 24-32 člana.
Kada završite onda srušite zid krampom i bijete se.
------------------------------------------------
Server: 9
Ime Terena: Wolf Island
Teren: Šuma
Životi: 12
Opis: Ovdje otvarate kutije i šta dobijete uzimate.Imate vuka koji vam pomaže.Vi ste u šumi.Ubijate druge.Igra se 8-16 članova.Na početku nemate ništa.Samo vuka.
---------------------------------------------
Server: 10
Ime Terena: Rich Subsoil
Teren: Podzemlje
Životi: /
Opis: Ovdje kopate dijamante,iron,zlato,ugalj...Kasnije nakon 7 naših minuta za kopanje sve iznosite na površinu.Onda koja ekipa imadne najviše dijamanata,zlata... ona je pobjednik.Ovdje se ne bijete, samo kopate.Ekipe su:Riches,Dangerous Parts,Hazardous Farmers,Manure Stones.
-----------------------------------------------------------
Server: 11
Ime Terena:
Teren: Četiri razdvojena otoka malim potokom lave.
Opis: Ovdje se bijete.Imate birati oružje.Možete uzeti: Mač,Luk i strijelu i Sjekiru.Ekipe su: Red,Green,Blue i Yellow.Vi ste na tvrđavama u koje se ne može ući.Silazite ljestvama.Igra se 16-32 člana.
------------------------------------
Serveri nisu pravi.Ako hoćete ući da igrate u nekom serveru kažete ulazim u Server 1,2,3 ili 4 nije bitno.

ZA PRIJAVU UKUCAJTE

Ime na ovoj temi(Ne prihvatamo svakakva imena):
17. januar 2015
IME: Forever|Online
01. mart 2015
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg