Ovo je igra uloga, u kojoj svatko napravi svog izmišljenog lika te s njim gradi priču, nešto poput avanture. No ona se gradi oko glavnog plota.
Plot: U pokrajini Eskariji, koja je planinama odijeljena od ostatka kraljevstva, došlo je do invazije goblina, zelenih divljih bića metar visine i oštrih kandži. Ima ih jako puno, te rade teror po selima i neutvrđenim gradovima. Kraljevska vojska pruža otpor, međutim ubrzo ih snađe propast kada se tlo pod njima, pod neobičnim okolnostima uruši. Kraljev čarobnjak Lukrecije otkrije da iza invauije goblina stoji demon Proxus. Njega je prije 100 godina porazio i u podzemlje otjerao dobar čarobnjak(koji je sada mrtav), međutim demon se sada vratio s vojskom goblina. Mi smo junaci koji moraju preživjeti invaziju, i izdržati do dolaska kraljevskih pojačanja. Vaš lik može biti bilo koje rase: čovjek, vampir, vilenjak.. (samo ne goblin). Za prijavu ispunite dolje podatke.
Ime:
Rasa: (čovjek, vilenjak..)
Klasa: (ratnik, čarobnjak, alkemičar..)
Opis ili slika lika:
Vrline:
Mane:
Moći: (SAMO ČAROBNJACI IMAJU MOĆI), (nema pretjerivanja, tioa upravljanje svemirom, izazivanje potresa itd.)
Nema upravljanja tuđim likovima i ne možete ih ubiti bez njihova dopuštenja.
19. maj 2018
Rasa: čovjek
Klasa: botaničar
Opis lika ili slika: visok, srednje građen, kratka smeđa kosa i brada, duhe ruke i noge.
Vrline: dobro poznaje prirodu, biljke o životinje, dobro se orijentira, zna praviti razne napitke
Mane: brzo se umara, brzoplet, često neodlučan
Moći: -
Oružje i oprema: ratna sjekira, dugi nož, nema oklopa, jednostavna tkana odjeća, kapa, kapuljača i čizme
20. maj 2018
I da, zaboravio sam reći, još morate navesti oružije i opremu za svog lika( samo srednjovjekovno, dakle bez pištolja, bombi i tako to...)
20. maj 2018
Licinije(tako mi se zove lik) je otišao u obližnju šumu ubrati nekoliko ljekovitih biljaka kako bi pripravio napitke za liječenje. Ubrao je punu košaru te se vratio u kuću u kojoj živi, u blizini grada Vardaka.
20. maj 2018
Sve ljudi poletili
03. jul 2018
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg